www.ferospoj.cz :: Pletivo nezapletené standard (25.05.2024 - 01:46)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo nezapletené standard

Kvůli zpřehlednění celkové nabídky produktů v nákupní sekci Poplastované čtyřhranné pletivo se tato rozpadá ještě na několik dílčích úrovní - nyní se nacházíte v té části katalogu, ve které je zobrazováno pouze Pletivo nezapletené standard.
Nezapletené čtyřhranné poplastované pletivo je pletené ze zinkovaného ocelového drátu, který je následně plastifikován na konečný vnější průměr 2,7 mm. V pletivu není zapleten (ani dole, ani nahoře) napínací drát, proto jej nazýváme jako nezapletené. Toto provedení preferuje drtivá většina profesionálních realizátorů plotových systémů z drátěného pletiva. Snáze se vypíná do roviny, při rozbalování role se nezapletené poplastované pletivo rovnou připevňuje k předpřipraveným napínacím drátům (ty už jsou napnuty mezi jednotlivými sloupky). Plastové nezapletené pletivo v naší nabídce je vyráběno v Evropě (ČR nebo SR). Praha, Ostrava, Brno, Hradec Králové či České Budějovice, je jedno, kde přesně plánujete realizaci stavby plotu. Pletivo nezapletené poplastované Vám dodáme obratem kamkoliv. Pokud zrealizujete objednávku během dopoledne a vyberete si přepravu přes externího přepravce, zboží obdržíte zpravidla již následující den (aktuální dostupnosti naleznete u každé varianty produktu), PVC pletivo čtyřhranné nezapletené Vám za minimální náklady na přepravné dodáme až na dílnu či stavbu. Připravili jsme pro Vás novou moderní on-line prodejnu ObchodProDilnu.cz, ve které se velmi rychle rozkoukáte. Rozsáhlý katalog zboží je zpracován tak, aby se v něm dobře orientoval profi nákupčí i domácí kutil. Nemusíte ztrácet čas blouděním po obřích halách v obchodních řetězcích či v dopravní zácpě.
Pohodlný nákup z domova či firemního počítače není jedinou výhodou on-line nakupování. V eshopech nakupujete levně. A stanete-li se registrovaným členem našeho klubu "zlaté české ručičky v akci", budete čtyřhranné nezapletené pletivo nakupovat ještě levněji - poskytneme Vám (až na označené výjimky) nákupní slevy 5 až 20%! Ale pokud však i přes výše uvedené výhody eshopování preferujete nákupy v kamenné prodejně, přijďte na návštěvu do našeho prodejního skladu v Českých Budějovicích. Zde prodej nezapleteného poplastovaného pletivarealizujeme také běžným způsobem, zboží můžete zakoupit i bez předchozí objednávky přes eshop. K odbavení zakázky používáme čárové kódy, personál prodejního skladu je vybaven tablety, které obsluhu zákazníka maximálně urychlují. I přesto platí, že odbavení zakázky v režimu "bez eshopové objednávky dopředu" trvá déle, zejména jedná-li se o spojovací materiály. Pouze u on-line objednávky získáte výhody plynoucí z přípravy zakázky na odběr - právě příprava zboží totiž výdej maximálně urychlí.

 

 
Pletivo poplastované nezapletené, zelené Pletivo poplastované nezapletené, zelené detail Pletivo poplastované, nezapletené, zelené, role KOMPAKT Pletivo poplastované, nezapletené, zelené, role KOMPAKT detail Pletivo poplastované čtyřhranné nezapletené, balení KOMPAKT, oko 60 mm Pletivo poplastované čtyřhranné nezapletené, balení KOMPAKT, oko 60 mm detail
Pletivo čtyřhranné nezapletené, poplastované, různé barvy Pletivo čtyřhranné nezapletené, poplastované, různé barvy detail Pletivo poplastované, nezapletené, různé barvy, role KOMPAKT Pletivo poplastované, nezapletené, různé barvy, role KOMPAKT detail Tkanina stínící, zastínění 90%, béžová Tkanina stínící, zastínění 90%, béžová detail