www.ferospoj.cz :: Tkanina stínící, zastínění 90%, béžová (25.05.2024 - 01:34)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Tkanina stínící, zastínění 90%, béžová

Stínící tkanina je béžový stínící úplet, který zaručí soukromí za oplocením díky 90% zastínění. Tkanina je vyrobena z plastu a má zesílená oka. K plotu se přichycuje většinou vázacím drátem či eventuelně stahovacími páskami. Vybírat můžete z různých výšek.

Prodej stínících tkanin je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Tkanina stínící, zastínění 90%, béžová naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!