www.ferospoj.cz :: Pletivo zapletené standard (25.05.2024 - 01:59)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo zapletené standard

Kvůli zpřehlednění celkové nabídky produktů v nákupní sekci Poplastované čtyřhranné pletivo se tato rozpadá ještě na několik dílčích úrovní - nyní se nacházíte v té části katalogu, ve které je zobrazováno pouze Pletivo zapletené standard.
Při realizaci oplocení domu či zahrady patří pletené a poplastované drátěné pletivo mezi nejoblíbenější. Vybírat můžete varianty od výšky 1 m do 2 m, standardní návin v roli je 15 m nebo 25 m. Méně známý je fakt, že si můžete také vybrat, zda bude napínací drát zapleten do pletiva či nikoliv. Poplastované pletivo v naší nabídce je vyráběno v Evropě (ČR či SR). Praha, Ostrava, Brno, Hradec Králové či České Budějovice, je jedno, kde přesně chcete postavit plot. Zapletené poplastované pletivoVám dodáme obratem kamkoliv. Pokud zrealizujete objednávku během dopoledne a vyberete si některého z externě najímaných přepravců, zboží obdržíte zpravidla již následující den (aktuální dostupnosti naleznete u každé varianty produktu), role poplastovaného zapleteného pletiva Vám za minimální náklady na přepravné dodáme až na dílnu či stavbu. Připravili jsme pro Vás novou moderní on-line prodejnu ObchodProDilnu.cz, ve které se velmi rychle rozkoukáte. Rozsáhlý katalog zboží je zpracován tak, aby se v něm dobře orientoval profi nákupčí i domácí kutil. Nemusíte ztrácet čas blouděním po obřích halách v obchodních řetězcích či v dopravní zácpě.
Pohodlný nákup z domova či firemního počítače není jedinou výhodou on-line nakupování. V eshopech nakupujete levně. A stanete-li se registrovaným členem našeho klubu "zlaté české ručičky v akci", budete zapletené pletivo z PVC nakupovat ještě levněji - poskytneme Vám (až na označené výjimky) nákupní slevy 5 až 20%! Ale pokud však i přes výše uvedené výhody eshopování preferujete nákupy v kamenné prodejně, přijďte na návštěvu do našeho prodejního skladu v Českých Budějovicích. Zde prodej poplastovaných zapletených pletivrealizujeme také běžným způsobem, zboží můžete zakoupit i bez předchozí objednávky přes eshop. K odbavení zakázky používáme čárové kódy, personál prodejního skladu je vybaven tablety, které obsluhu zákazníka maximálně urychlují. I přesto platí, že odbavení zakázky v režimu "bez eshopové objednávky dopředu" trvá déle, zejména jedná-li se o spojovací materiály. Pouze u on-line objednávky získáte výhody plynoucí z přípravy zakázky na odběr - právě příprava zboží totiž výdej maximálně urychlí.

 

 
Pletivo poplastované, zapletené, zelené Pletivo poplastované, zapletené, zelené detail Pletivo poplastované, zapletené, antracit Pletivo poplastované, zapletené, antracit detail Tkanina stínící, zastínění 90%, béžová Tkanina stínící, zastínění 90%, béžová detail