www.ferospoj.cz :: O nás (18.05.2024 - 11:13)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

O nás

Firma Ferospoj s.r.o. byla založena v Českých Budějovicích v březnu roku 2010 za účelem provozování širokosortimentní online prodejny nespotřebního zboží. Zhruba ve stejném období také započaly vlastní přípravné práce na výstavbě online prodejny ObchodProDílnu.cz. Ta byla dokončena v srpnu 2010 a po zhruba měsíčním zkušebním období začala naše firma vyvíjet obchodní činnost.

K distribuci nabízeného zboží jsme z počátku využívali výhradně sklady našich obchodních partnerů. Se začátkem stavební sezóny 2011 prudce narostl průměrný denní počet realizovaných zakázek. Abychom dokázali tento nárůst zvládat k plné spokojenosti zákazníků, pronajala si naše firma v polovině roku prodejní sklad. Ten je provozován na adrese Hraniční 8, České Budějovice

Stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad konečných spotřebitelů, řemeslníků i firem tak nyní nabízíme kromě možnosti nákupu online také "klasický" prodej zboží ze skladu. Součástí prodejního skladu je také vzorkovna zboží, ve které se snažíme mít čim dál tím více námi nabízeného zboží.

Naše hlavní záměry a cíle se od vzniku firmy nemění. Chceme Vám nabídnout možnost komfortního nákupu online a pracujeme také na tom, abychom se stali regionálně významným distributorem materiálu pro firemní zákazníky. Snadno, rychle a v dobré ceně, to je naše základní krédo. Pro většinu z nás je v dnešní době nepřítelem číslo jedna ČAS. Právě ten Vám chceme ušetřit zejména a ruku v ruce s tím i související finanční náklady. Ať již tím, že s pomocí naší online prodejny většinu nabízených položek nakoupíte levněji než z jiných zdrojů nebo Vám prostě "jen" ušetříme cestu do více či méně vzáleného kamenného železářství.

Komu jsou naše obchodní služby zejména určeny?

  • svépomocným šikulům stavebníkům, ať již realizují stavbu domu, stavbu plotu či stavbu dřevostavby apod.
  • různým dílenským nadšencům, kterým je jejich dílna druhým domovem
  • řemeslníkům s opakovanou nákupní potřebou, kteří neustále nahánějí čas.. (rádi Vám nabídneme nastavení Vašeho zákaznického účtu přesně na míru Vašim potřebám)
  • malým a středně velkým výrobním firmám s opakovanou či nárazovou nákupní potřebou námi nabízeného sortimentu (rádi Vám nabídneme nastavení Vašeho zákaznického účtu přesně na míru Vašim potřebám).

Jak a za jak dlouho Vám objednané zboží dopravíme?

  • položky, které jsou v online prodejně ObchodProDílnu označeny jako "skladem" či "externí sklad" jsou k dispozici u našich dodavatelů obratem a lze Vám je dopravit v rozpětí od jednoho do čtyř pracovních dnů
  • zboží Vám dopravíme balíkovou či paletovou přepravou s pomocí přepravců typu PPL či vlastní dopravou
  • díky narůstajícímu počtu zákazníků jsme schopni ceny dopravy neustále snižovat

Vyzkoušejte si nás objednávkou. Tím nejsnáze zjistíte, zda Vám naše obchodní služby budou vyhovovat!