www.ferospoj.cz :: Pletivo poplastované čtyřhranné nezapletené, různé barvy, balení KOMPAKT (20.04.2021 - 17:59)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo poplastované čtyřhranné nezapletené, různé barvy, balení KOMPAKT

Pletivo poplastované čtyřhranné nezapletené, různé barvy, balení KOMPAKT

Poplastované pletivo KOMPAKT je čtyřhranné nezapletené pletivo české výroby. Ocelové dráty v pletivu mají průměr 2,5 mm, tvoří oka o velikosti 55 x 55 mm a jsou povrchově upraveny zinkem a PVC. Pletivo je kvalitní s dlouhou životností, prakticky bezúdržbové a můžete vybírat z hnědé či antracitové barvy. Nabízíme balení po 20 či 25 metrech a různých výškách, abychom vyhověli Vašemu projektu oplocení domu, zahrady či jiných objektů. Mějte na paměti, že do tohoto pletiva není vpleten napínací drát!

Prodej poplastovaného čtyřhranného nezapleteného pletiva je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo poplastované čtyřhranné nezapletené, různé barvy, balení KOMPAKT naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!