www.ferospoj.cz :: Pletivo čtyřhranné nezapletené, poplastované, různé barvy (21.04.2021 - 09:41)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo čtyřhranné nezapletené, poplastované, různé barvy

Pletivo čtyřhranné nezapletené, poplastované, různé barvy

Pletivo plotové poplastované. Nezapletené. Pletené z drátu o síle 2,5 mm včetně plastu (1,65 mm je zinkované jádro). Nejprodávanější pletivo k oplocení zahrad u rodinných domů či pro projekty typu oplocení zahrady, sadu apod.. Díky plastifikaci pletiva do různých barev (RAL 6005) plotový systém tzv. neruší a je po mnoho let bezúdržbový.
Pokud se chystáte na stavbu plotu svépomocí a nečeká Vás realizace stovek metrů plotového systému, nezapletené pletivo Vám doporučujeme spíše než zapletené pletivo. Instalace je sice časově náročnější, nicméně snadněji jej vypnete - ve srovnání s pletivem, které má drát nahoře a dole již vpletený (= zapletené pletivo).

Pletivo na této produktové kartě je vyráběno na konkrétní poptávku. Termín dodání je tedy 2-4 týdny dle vytížení výroby.

Pletivo plotové poplastované je našim zákazníkům doručováno za nejlepší možné ceny přepravy, které se odvíjejí od počtu objednaných balení. Chcete-li se na ceny dopravy informovat ještě před vložením objednávky do naší online prodejny, napište nám přes kontaktní formulář na stránce Kontakt nebo telefonujte na +420 774 475 614 či +420 723 312 508.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo čtyřhranné nezapletené, poplastované, různé barvy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!