www.ferospoj.cz :: Stahováky (25.06.2022 - 19:44)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Stahováky

Stahováky jsou další specifickou součástí katalogu Automotiv nářadí, respektive nákupního oddělení Nářadí, nástroje, elektro.
U nářadí a nástojů platí, že každá dílčí kategorie, tedy i Stahováky, v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. Najdete zde různé typy stahováků, jejichž použití usnadňuje demontáž různých prvků z agregátů a matorů. V naší nabídce najdete stahováky ložisek, ozubených kol, kotoučů apod., dvouramenné či tříramenné univerzální stahováky. Nejčastěji jsou vyrobeny tak, že k posunu vysokopevnostních ramen je využíváno středové vřeteno (extra pevný šroub se závitem).

Sortimentní nabídka Stahováků se odvíjí od těchto aspektů:

  • materiál – ocel, ostatní
  • šířka / hloubka – 25, 30, 50 mm
  • délka – 75 až 7 000 mm
  • typ / druh – nářadí sady, nástroje
  • norma – normy (DIN, ISO či ČSN, pro jeden typ šroubu můžou v ekvivalenci existovat všechny tři typy národních či evropských norem)

Standardní varianty Stahováků skladujeme, většinu nabízených položek Vám dodáme obratem. Ceny, technické informace a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů.
Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme nadstandardně široký sortiment Stahováků, prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí Vaše firma či dílna, Stahováky Vám dodáme obratem kamkoliv. V Českých Budějovicích máme prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Nářadí a nástroje můžete zakoupit přímo i bez realizace objednávky přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může trvat o něco déle. Pokud v sekci Stahováky nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu, vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Stahovák tříramenný, NEO tools Stahovák tříramenný, NEO tools detail Stahovák dvouramenný, NEO tools Stahovák dvouramenný, NEO tools detail Stahovák na stěrače, NEO tools Stahovák na stěrače, NEO tools detail
Stahovák na pružiny, NEO tools Stahovák na pružiny, NEO tools detail Stahovák dvojramenný, NEO tools Stahovák dvojramenný, NEO tools detail Stahovák trojramenný, Topex Stahovák trojramenný, Topex detail
Popruh upínací s ráčnou, sada 2 ks Popruh upínací s ráčnou, sada 2 ks detail Popruh upínací s ozubenou sponou, sada 2 ks Popruh upínací s ozubenou sponou, sada 2 ks detail Popruh upínací s ráčnou, TopTools Popruh upínací s ráčnou, TopTools detail
Popruh upínací s ráčnou, Topex Popruh upínací s ráčnou, Topex detail