www.ferospoj.cz :: Stahovák na pružiny, NEO tools (10.08.2022 - 22:16)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Stahovák na pružiny, NEO tools

Stahovák na pružiny, od výrobce NEO Tools. Stahovák je vyroben z oceli. Jelikož je nářadí kované, můžete si být jisti vysokou pevností. Díky certifikátu TÜV Rheinland máte záruku vysoké kvality a spolehlivosti výrobku. V sadě naleznete 2 stahováky pro obsluhu všech typů pružin. Stahovák spolupracuje s ráčnou 1/2" a má 3 montážní body. Pevný závit umožňuje bezpečný provoz při velkém zatížení. 

Prodej stahováků na pružiny je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Stahovák na pružiny, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!