www.ferospoj.cz :: Klíče, nástavce, přípravky (10.08.2022 - 23:17)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Klíče, nástavce, přípravky

Klíče, nástavce, přípravky jsou další specifickou součástí katalogu Automotiv nářadí, respektive nákupního oddělení Nářadí, nástroje, elektro.
U nářadí a nástojů platí, že každá dílčí kategorie, tedy i Klíče, nástavce, přípravky, v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. Najdete zde pouze speciální klíče, nástavce a přípravky do dílny, které využijí opravárenské či ontážní firmy, ale zejména autoservisy. Kvalitní momentové klíče a další speciální nářadí snižuje časovou náročnost při montáži a demontáži motorů, respektive při opravách strojů a automobilů po jejich těžkém poškození nárazem či nefunkční součástkou.

Sortimentní nabídka Klíčů, nástavců, přípravků se odvíjí od těchto aspektů:

  • materiál – nylon, ocel, ostatní
  • upínání – 1/2inch, 3/8inch
  • délka – 130 až 800 mm
  • typ / druh – nářadí ruční, nářadí sady, nástroje utahovací
  • norma – normy (DIN, ISO či ČSN, pro jeden typ šroubu můžou v ekvivalenci existovat všechny tři typy národních či evropských norem)

Standardní varianty Klíčů, nástavců, přípravků skladujeme, většinu nabízených položek Vám dodáme obratem. Ceny, technické informace a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů.
Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme nadstandardně široký sortiment Klíčů, nástavců, přípravků, prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí Vaše firma či dílna, Klíče, nástavce, přípravky Vám dodáme obratem kamkoliv. V Českých Budějovicích máme prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Nářadí a nástroje můžete zakoupit přímo i bez realizace objednávky přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může trvat o něco déle. Pokud v sekci Klíče, nástavce, přípravky nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu, vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Klíč na olejový filtr oboustranný, NEO tools Klíč na olejový filtr oboustranný, NEO tools detail Klíč řetězový na olejový filtr, Topex Klíč řetězový na olejový filtr, Topex detail Sada pro demontáž čalounění, NEO tools Sada pro demontáž čalounění, NEO tools detail
Klíč momentový NEO Tools Klíč momentový NEO Tools detail Klíč na převlečné matice, NEO tools Klíč na převlečné matice, NEO tools detail Magnet teleskopický, NEO tools Magnet teleskopický, NEO tools detail
Sada na montáž kotoučových brzd, NEO tools Sada na montáž kotoučových brzd, NEO tools detail Klíč na kola křížový, Compass Klíč na kola křížový, Compass detail Klíč na kola teleskopický, Compass Klíč na kola teleskopický, Compass detail
Sada rázových hlavic 1/2 Sada rázových hlavic 1/2", 11 ks, NEO tools detail