www.ferospoj.cz :: Zvedáky (10.08.2022 - 23:20)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Zvedáky

Zvedáky jsou další specifickou součástí katalogu Automotiv nářadí, respektive nákupního oddělení Nářadí, nástroje, elektro.
U nářadí a nástojů platí, že každá dílčí kategorie, tedy i Zvedáky, v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. Najdete zde sortiment navazující na nářadí do autoservisů a montážních dílen - hydraulické zvedáky (slangově nazývané panenky), nůžkové zvedáky a obdobné výrobky. Tato nabídka je doplněna o souvisejíc sortiment montážník kladek, ráčnových napínáků a zvedáků mechanických či elektrických. Nespecializujeme se na prodej velkých zvedáků na auta, ale spíše na montážní přenosná zařízení od výrobců, kteří splňují nároky kladené na výše uvedená zařízení. Dále se tato skupina nářadí nedělí a ani zde nenajdete filtru. Důvod je prostý, v takovém malém počtu filtr není nutný a Vy i tak snadno a rychle naleznete, co hledáte.

Standardní varianty Zvedáků skladujeme, většinu nabízených položek Vám dodáme obratem. Ceny, technické informace a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů.
Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme nadstandardně široký sortiment Zvedáků, prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí Vaše firma či dílna, Zvedáky Vám dodáme obratem kamkoliv. V Českých Budějovicích máme prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Nářadí a nástroje můžete zakoupit přímo i bez realizace objednávky přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může trvat o něco déle. Pokud v sekci Zvedáky nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu, vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Zvedák ráčnový řetězový pro větší břemena, lakovaný Zvedák ráčnový řetězový pro větší břemena, lakovaný detail Zvedák ráčnový řetězový pro lehká břemena, lakovaný Zvedák ráčnový řetězový pro lehká břemena, lakovaný detail Zvedák hydraulický, Topex Zvedák hydraulický, Topex detail
Kladkostroj elektrický lanový PA pro zdvih 12/6m Kladkostroj elektrický lanový PA pro zdvih 12/6m detail Zvedák hydraulický pojezdový, EXTOL PREMIUM Zvedák hydraulický pojezdový, EXTOL PREMIUM detail