www.ferospoj.cz :: Stahovák tříramenný, NEO tools (25.06.2022 - 19:56)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Stahovák tříramenný, NEO tools

Stahovák tříramenný, NEO tools je vyroben z vysoce kvalitní chrom - vanadiové oceli, která zaručuje dlouhou životnost. Je určený k demontáži souosých součástí. Má speciální profilové uchopovací konce, které chrání oddělené části před poškozením. Známkou kvality je certifikát TÜV Rheinland. Vhodný do každé dílny, jak pro kutily, tak pro profesionály. Na tento výrobek poskytujeme záruku v délce 2 roky.

Prodej stahováků NEO tools je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Stahovák tříramenný, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!