www.ferospoj.cz :: Stahovák na stěrače, NEO tools (10.08.2022 - 22:32)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Stahovák na stěrače, NEO tools

Stahovák na stěrače patří mezi vybavení do autodílny. Stahovák je vyroben z kvalitní oceli výrobcem NEO tools a je určený pro výměnu automobilových stěračů. Konkrétně je tento stahovák určen pro zadní ramínka stěračů a ušetří Vám při výměně hodně času i obtíží. Design umožňuje snadný přístup i do těžko přístupných míst.

Prodej stahováků na stěrače je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Stahovák na stěrače, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!