www.ferospoj.cz :: Šrouby lešenářské (25.05.2024 - 00:28)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šrouby lešenářské

Lešenářské šrouby tvoří další skupinu zboží, která je součástí katalogu Šrouby, respektive nákupního oddělení Spojovací materiál, šroubovina. Najdete zde několik produktových karet na spojovací materiál, který nejčastěji použijete při stavbě trubkové lešení či při kotvení lešení k stěně domu.
Lešenářské šrouby v průměru M12 (podniková norma LI-AB) mají různé délky a neměli by být používány se standardní maticí. Pro realizaci pevného normovaného spoje je určena čtyřhranná lešenářská matice. U spojovacího materiálu platí, že každá dílčí kategorie, tedy i lešenářský šrouby, v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. Sortimentní nabídka lešenářských šroubů se odvíjí od těchto aspektů:

  • materiál - nerez, ocel, ocel / plast
  • pevnost - 8.8
  • průměr závitu - M5 až M39
  • typ drážky - vnější šestihran
  • typ závitu – metrický, závit samořezný
  • norma - u spojovacího materiálu obecně platí, že řada položek podlého definici normy (DIN, ISO či ČSN, pro jeden typ šroubu můžou v ekvivalenci existovat všechny tři typy národních či evropských norem)

V dalších kartách naleznete lešenářské vruty ke kotvení lešení a další navazující sortiment. Lešenářské šrouby skladujeme, aktuální dostupnosti jednotlivých variant jsou součástí produktové karty. Ceny lešenářských šroubů a další technické informace naleznete v kartách produktů. Jako specializovaný prodejci šroubů Vám nabízíme nadstandardně široký sortiment spojovacího materiálu nejen pro kotvení lešení. Prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR - Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí vaše firma či dílna. Šrouby Vám dodáme obratem kamkoliv.
V Českých Budějovicích máme kamennou prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Spojovací materiál můžete zakoupit i bez objednávání přes eshop. Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez předchozí objednávky může trvat o něco déle, zejména jedná-li se o více položek šroubů, matic apod. Pokud v sekci Šrouby lešenářské nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu (Šrouby s půlkulatou hlavou, Šrouby se šestihrannou hlavou, Kotevní technika...), vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Šroub lešenářský s odsazeným koncem, pro trubková lešení, Li-AB-107, 8.8 Šroub lešenářský s odsazeným koncem, pro trubková lešení, Li-AB-107, 8.8 detail Šroub lešenářský s okem, GS 12, výrobce Fischer Šroub lešenářský s okem, GS 12, výrobce Fischer detail Šroub lešenářský s okem, DIN 4420, Mungo Šroub lešenářský s okem, DIN 4420, Mungo detail
Šroub otočný s okem a plným závitem, DIN 444LB- 4.6., pozinkovaný Šroub otočný s okem a plným závitem, DIN 444LB- 4.6., pozinkovaný detail Šroub s otočným okem, DIN 444B, nerez A4 Šroub s otočným okem, DIN 444B, nerez A4 detail Šroub s otočným okem, DIN 444B, nerez A2 Šroub s otočným okem, DIN 444B, nerez A2 detail
Šroub s otočným okem, DIN 444B, pevnost 8.8, pozinkovaný Šroub s otočným okem, DIN 444B, pevnost 8.8, pozinkovaný detail Šroub s otočným okem, DIN 444B, pevnost 8.8, bez úpravy Šroub s otočným okem, DIN 444B, pevnost 8.8, bez úpravy detail Šroub s otočným okem, DIN 444B, pozinkovaný Šroub s otočným okem, DIN 444B, pozinkovaný detail
Materiál spojovací pro kotvení lešení Materiál spojovací pro kotvení lešení detail