www.ferospoj.cz :: Šrouby hákové (25.05.2024 - 01:35)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šrouby hákové

Hákové šrouby jsou další specifickou součástí katalogu Šrouby, respektive nákupního oddělení Spojovací materiál, šroubovina.
Najdete zde několik typů hákových šroubů, které Vám umožní pevné připojení různých typů střešních krytin či plechů na nosnou konstrukci. Pozinkované hákové šrouby mají závit na konci dříku a různé tvary - J tvar pro připevnění trapézové plechu či vlnité střešní krytiny k trubce, U tvar pro připevnění na traverzy. Hákový šroub jako spojovací prvek výrazně zjednodušuje a urychluje montáž, díky tomuto typu šroubu do nosné konstrukce nevrtáte ani ji není nutné jinak upravovat. Nejběžnější hákové šrouby skladujeme, většinu nabízených položek Vám v řádech stovek kusů dodáme obratem. Ceny hákových šroubů a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů. Jako prodejci spojovacího materiálu Vám nabízíme nadstandardně široký sortiment nejen hákových šroubů. Prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR - Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí vaše firma či dílna. Šrouby Vám dodáme obratem kamkoliv.
V Českých Budějovicích máme prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Šrouby můžete zakoupit i bez objednávání přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může trvat o něco déle, zejména týká-li se spojovacího materiálu. Pokud v sekci Šrouby hákové nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu (Šrouby s půlkulatou hlavou, Šrouby se šestihrannou hlavou...), vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Šroub hákový tvar U, pozinkovaný Šroub hákový tvar U, pozinkovaný detail Šroub hákový tvar J, pozinkovaný Šroub hákový tvar J, pozinkovaný detail Šroub hákový pro přichycení desek k trubkám Šroub hákový pro přichycení desek k trubkám detail
Třmen tvar V pevnost 5.8, pozinkovaný Třmen tvar V pevnost 5.8, pozinkovaný detail