www.ferospoj.cz :: Pletivo extra silné (25.05.2024 - 00:19)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo extra silné

Kvůli zpřehlednění celkové nabídky produktů v nákupní sekci Poplastované čtyřhranné pletivo se tato rozpadá ještě na několik dílčích úrovní - nyní se nacházíte v té části katalogu, ve které je zobrazováno pouze Pletivo extra silné.
Poplastované pletivo se standaardně vyrábí z drátu o dimenzi 1,7 mm, přičemž následně je plastifikováno na vnější rozměr 2,7 mm. Dimenze pletiva se v takovém případě dá vyjádřit také takto: 1,7 / 2,7 mm. Takovéto drátěné čtyřhranné pletivo je dostatečně silné pro standradní oplocování. Pokud však chováte středně velké psy, jste z horské oblasti nebo je pletivo instalováno na otevřenou návětrnou stranu, je dobré se zamyslet, zda se Vám nevyplatí připlatit si za extra silné drátěné pletivo. U takového pletiva je oproti standardu posílena dimenze vnitřního drátu z oceli až na 2,5 mm. Pletivo je velmi tuhé, ani náročné povětrnostní podmínky už nedokážou zkrátit jeho životnost, kterou lze vyjádřit v desítkách let. Silné plastové pletené pletivo v naší nabídce je vyráběno v Evropě (ČR nebo SR), není předvyráběno na sklad. Dodací lhůty se tak pohybují v týdnech (v hlavní plotové sezóně 4 až 6 týdnů, v mimosezóně dle aktuální výroby) . Praha, Ostrava, Brno, Hradec Králové či České Budějovice, je jedno, kam budete chtít silné pletené pletivo dodat, zboží doručujeme po celé ČR za stejné fixní poplatky.  Připravili jsme pro Vás novou moderní on-line prodejnu ObchodProDilnu.cz, ve které se velmi rychle rozkoukáte. Rozsáhlý katalog zboží je zpracován tak, aby se v něm dobře orientoval profi nákupčí i domácí kutil. Nemusíte ztrácet čas blouděním po obřích halách v obchodních řetězcích či v dopravní zácpě.
Pohodlný nákup z domova či firemního počítače není jedinou výhodou on-line nakupování. V eshopech nakupujete levně. A stanete-li se registrovaným členem našeho klubu "zlaté české ručičky v akci", budete extra silné plotové pletivo nakupovat ještě levněji - poskytneme Vám (až na označené výjimky) nákupní slevy 5 až 20%! Ale pokud však i přes výše uvedené výhody eshopování preferujete nákupy v kamenné prodejně, přijďte na návštěvu do našeho prodejního skladu v Českých Budějovicích. Zde prodej poplastovaného silného pletiva realizujeme také běžným způsobem, zboží můžete zakoupit i bez předchozí objednávky přes eshop. K odbavení zakázky používáme čárové kódy, personál prodejního skladu je vybaven tablety, které obsluhu zákazníka maximálně urychlují. I přesto platí, že odbavení zakázky v režimu "bez eshopové objednávky dopředu" trvá déle, zejména jedná-li se o spojovací materiály. Pouze u on-line objednávky získáte výhody plynoucí z přípravy zakázky na odběr - právě příprava zboží totiž výdej maximálně urychlí.

 

 
Pletivo čtyřhranné nezapletené, poplastované, zesílený drát Pletivo čtyřhranné nezapletené, poplastované, zesílený drát detail Pletivo svařované MP, drát 3 mm, oka 50x60 mm, ZN+PVC Pletivo svařované MP, drát 3 mm, oka 50x60 mm, ZN+PVC detail Pletivo čtyřhranné tenisové nezapletené, poplastované, zesílený drát 1,9/3,0 mm Pletivo čtyřhranné tenisové nezapletené, poplastované, zesílený drát 1,9/3,0 mm detail
Tkanina stínící, zastínění 90%, béžová Tkanina stínící, zastínění 90%, béžová detail