www.ferospoj.cz :: Pletivo čtyřhranné tenisové nezapletené, poplastované, zesílený drát 1,9/3,0 mm (29.11.2023 - 12:58)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo čtyřhranné tenisové nezapletené, poplastované, zesílený drát 1,9/3,0 mm

Tenisové poplastované pletivo, zesílený drát (jádro) a menší oka. Pletivo je pochopitelně určeno zejména pro oplocení tenisových kurtů, v jedné roli je navinuto 18 m. K pletivu je možné de facto na klíč dodat všechny další komponenty, které bude pro stavbu oplocení okolo tenisového kurtu potřebovat. K montáži si nezapomeňte koupit dřevěné nebo plastové kůly a telegrafické svorky.

Prodej tenisového pletiva je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo čtyřhranné tenisové nezapletené, poplastované, zesílený drát 1,9/3,0 mm naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!