www.ferospoj.cz :: Kladkostroj elektrický lanový PA pro zdvih 12/6m (18.06.2024 - 04:06)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kladkostroj elektrický lanový PA pro zdvih 12/6m

Kladkostroj elektrický lanový PA pro zdvih 12/6m je elektrický dvourychlostní kladkostroj, který je určen pro zdvihání břemen o hmotnosti 50 až 600 kg dle zvolené varianty. Je vybaven závěsným okem, díky čemuž je možné jej upevnit na nosník. Elektrický kladkostroj má při použití jednoho háku zdvih až 6 metrů, při použití dvou háků až 12 metrů. Disponuje dvěma rychlostmi zvedání a má koncové vypínače pro mezní polohy zdvihu. Kompaktní motor má ochranu proti přehřátí a je dle IP54 chráněn proti prachu a stříkající vodě. Bezazbestová brzda se při případném výpadku proudu sama aktivuje. Pracuje s napětím 220 V, ovládání je nízkonapěťové 36 V. Samozřejmostí je CE certifikace. Disponuje bezpečnostním faktorem nosnosti 4 a třídou izolace F. Technické údaje k jednotlivým variantám naleznete v tabulce výše.

Prodej elektrických lanových PA kladkostrojů pro zdvih 12/6 m je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kladkostroj elektrický lanový PA pro zdvih 12/6m naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!