www.ferospoj.cz :: Sada na montáž kotoučových brzd, NEO tools (10.08.2022 - 22:45)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada na montáž kotoučových brzd, NEO tools

Sada na montáž kotoučových brzd od výrobce NEO tools je určena na zatlačení brzdových pístků při montáž a demontáž destiček koutoučových brzd. Je vyrobena z vysoce kvalitní oceli pro dlouhou životnost nářadí i v profesionální dílně. Sadu nabízíme ve dvou variantách:

  • 0649001 - sada obsahuje vřetena s levým i pravým závitem a 16 adaptérů
  • 0649002 - sada obsahuje vřeteno s levým závitem a 11 adaptérů


Díky přiloženým adaptérům je s touto sadou možná výměna destiček i u automobilů, které mají integrovanou ruční brzdu v rámci třmenu zadní brzdy (například Ford aj.). Sada je dodávána v praktickém plastovém kufříku.

Prodej sady na montáž kotoučových brzd od NEO tools je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada na montáž kotoučových brzd, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!