www.ferospoj.cz :: Lepení, tmelení, skladování (16.05.2021 - 04:07)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Lepení, tmelení, skladování

Potřebujete tmelit spáru, přilepit polystyren, upevnit dlažbu, slepit konstrukční prvky? V katalogu Lepení, tmelení naleznete celou řadu produktů, s jejichž pomocí přilepíte cokoliv na cokoliv. Doplňkovou kategorií je Skladování, zde naleznete výrobky, s jejichž pomocí můžete vyřešit uskladnění nejen lepidel.
Nosnými produkty pro tuto část katalogu jsou lepidla, tmely, silikony. Jedná se o univerzálně použitelné výrobky či výrobky velmi specializované (lepení kovů, lepení dřeva, tmelení stavebních spár, fungicidní přípravky apod.), tmely a lepidla pro projekt v interiéru či extreriéru, nejčastěji od výrobců Den Braven, Sika, Mungo či Fischer.
Součástí většiny produktových karet jsou technické a bezpečnostní listy jednotlivých produktů, data v těchto dokumentech Vám mohou usnadnit výběr správného lepidla či tmelu. U nás si vybere každý, ať již sháníte lepidlo pro první vlastní projekt nebo spolehlivého dodavatele, který Vám zboží bude dodávat opakovaně.

 
Rozmrazovač skel Den Braven Rozmrazovač skel Den Braven více... Uvolňovač šroubů a rzi ve spreji, Denbraven Uvolňovač šroubů a rzi ve spreji, Denbraven více... Vazelina bílá ve spreji Den Braven Vazelina bílá ve spreji Den Braven více...
Sada boxů SETTRUCK s lištou na zeď Sada boxů SETTRUCK s lištou na zeď více... Sada boxů ORDERLINE s lištou na zeď Sada boxů ORDERLINE s lištou na zeď více... Sedlo kabelové samolepící, různé barvy Sedlo kabelové samolepící, různé barvy více...
Páska SDK rohová s AL výztuhou, Den Braven Páska SDK rohová s AL výztuhou, Den Braven více...
««« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»»