www.ferospoj.cz :: Lak ochranný reflexní REFLEX ALU, Den Braven (23.10.2021 - 01:16)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Lak ochranný reflexní REFLEX ALU, Den Braven

Reflexní ochranný lak REFLEX ALU Den Braven je bitumenová hmota modifikovaná syntetickým kaučukem. Díky obsaženým živicím a dalším chemickým sloučeninám je zajištěna velmi dobrá přilnavost k různým podkladům. Přidané stříbrné barvivo má dekorační a reflexní vlastnosti - sníží se přehřívání střešního pláště. Ochanný lak DenBit REFLEX ALU odolává povětrnostním vlivům, UV záření, vodě a slabým kyselinám a zásadám. Je vhodný pro většinu klempířských prvků, na beton a asfalty. Používá se především jako konzervační roztok na střešní krytiny. Aplikuje se na suchý podklad. Při nanášení spotřebujete přibližně 0,1 až 0,25 kg na m2.

Prodej reflexních ochranných laků REFLEX ALU Den Braven je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Lak ochranný reflexní REFLEX ALU, Den Braven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!