www.ferospoj.cz :: Nátěr zdiva ochranný a impregnační PROFI, Den Braven (23.10.2021 - 01:26)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Nátěr zdiva ochranný a impregnační PROFI, Den Braven

PROFI ochranný a impregnační nátěr zdiva Den Braven je koncentrovaný jednosložkový přípravek na bázi polyxystearanů. Je vhodný jako impregnační prostředek savých povrchů jako ochrana před klimatickými jevy nad úrovní terénu. Chrání porézní materiály před vodou a vlhkem, vniknutím chemických látek a nečistot. Je vhodný na omítky, zdivo, pohledové a nekonstrukční betony, kámen a další minerální podklady. Je přetíratelný (vodou ředitelným, syntetickým i olejovým nátěrem), zvýrazňuje přírodní kresbu a vzhled materiálů a nepřímo zvyšuje jejich tepelné a zvukově izolační vlastnosti. Při aplikaci spotřebujete cca 0,2 až 0,25 l/m2. Nátěr PROFI nelze použít pro ochranu dřeva přicházejícího do styku s potravinami a pitnou vodou.

Prodej PROFI ochranných a impregnačních nátěrů zdiva Den Braven je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Nátěr zdiva ochranný a impregnační PROFI, Den Braven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!