www.ferospoj.cz :: Nerezová lanka (16.07.2024 - 21:30)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Nerezová lanka

Nerezová lanka jsou další specifickou součástí katalogu Lana, respektive nákupního oddělení Kotevní, upevňovací technika.
Najdete zde pouze Nerezová lanka, která jsou určena pro speciální projekty do náročného prostředí (voda, chemikálie, potravinářský průmysl). Pouze lano z nerezu A4 vydrží stálý kontakt s vodou či chemickými látkami bez koroze. Proto jsou nerezové lanka určena zejména pro venkovní aplikace nebo do projektů, kde je lano trvale umístěno ve vlhkém či jinak náročném prostředí. Nerez Aisi 316 dobře odolává i chemii (chlór, alkálie). U kotevní techniky platí, že každá dílčí kategorie, tedy i Nerezová lanka, v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. Sortimentní nabídka Nerezových lanek se dále nedělí a ani zde nenajdete filtru. Důvod je prostý, v takovém malém počtu filtr není nutný a Vy i tak snadno a rychle naleznete, co hledáte.
Standardní varianty Nerezových lanek skladujeme, většinu nabízených položek Vám dodáme obratem. Ceny, technické informace a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů.
Jako specializovaný prodejce kotevní techniky Vám nabízíme nadstandardně široký sortiment Nerezových lanek, prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí Vaše firma či dílna, Nerezová lanka Vám dodáme obratem kamkoliv. V Českých Budějovicích máme prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Kotevní techniku můžete zakoupit přímo i bez realizace objednávky přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může trvat o něco déle. Pokud v sekci Nerezová lanka nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu, vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Lanko nerezové, DIN 3055, A4, konstrukce 7x7dr. Lanko nerezové, DIN 3055, A4, konstrukce 7x7dr. detail Lanko nerezové, DIN 3060, A4, konstrukce 7x19dr. Lanko nerezové, DIN 3060, A4, konstrukce 7x19dr. detail Lanko nerezové, DIN 3055, A4, konstrukce 1x19 drátů Lanko nerezové, DIN 3055, A4, konstrukce 1x19 drátů detail