www.ferospoj.cz :: Lanko nerezové, DIN 3055, A4, konstrukce 7x7dr. (26.02.2021 - 08:00)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Lanko nerezové, DIN 3055, A4, konstrukce 7x7dr.

Lanko nerezové, DIN 3055, A4, konstrukce 7x7dr.

Nerezové lanerezové lanko dle DIN 3055nko, konstrukce 7x7 drátů, dle DIN 3055. Nerez A4 umožňuje realizace ve venkovních a v náročných provozních podmínkách. Lanko vyrobené z nerezavějící oceli A4 (také označována jako Aisi 316) může být v dlouhodobém styku s vodou, odolává alkáliím a působení kyselin.
Lanko z nerezu DIN 3055 je velmi dobře ohebné i při větším průměru ( 5 či 6 mm), využití lan je možné napříč nejběžnějšími průmyslovými segmenty (strojírenství, automotiv, zemědělství, stavebnictví...). Anglické značení WSC znamená, že lana mají tzv. drátěnou duši. 

Nerez lanka lze zakoupit v různých návinech, výše Vám také nabízíme možnost objednat lanko v metráži (viz. rozměrové varianty a balení, záložka hobby balení), minimální odběrné množství je definováno na každé dílčí variantě (objeví se po najetí kurzorem na zmíněný znak). Pokud si objednáte lano např. v délce 20 m, bude Vám odvinuto požadované množství v celku. Upozorňujeme na fakt, že na zboží, které je děleno na přání zákazníka na konkrétní rozměr, se nevztahuje možnost odstoupit od smlouvy v standardní lhůtě 14 dní.

POZOR: Varianty, u kterých katalogové číslo produktu končí písmenem h, jsou prodávány v režimu "děleno na přání zákazníka". Na tyto položky se po uzavření kupní smlouvy formou objednávky nevztahuje možnost odstoupení od smlouvy ve 14 denní lhůtě.

V případě, že si u nás vyberete balení po 1 m, odměříme Vám požadované množství a dodáme jej vcelku.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Lanko nerezové, DIN 3055, A4, konstrukce 7x7dr. naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!