www.ferospoj.cz :: Poplastovaná lanka (18.06.2024 - 03:46)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Poplastovaná lanka

Poplastovaná lanka jsou další specifickou součástí katalogu Lana, respektive nákupního oddělení Kotevní, upevňovací technika.
Najdete zde pouze Poplastovaná lana a lanka, díky plastifikaci je lano před korozí chráněno 2x. Plastifikované lano se vyrábí v různých dimenzích, nejčastěji se skladbou drátů 6x7. Dodáváno je jak na cívce, tak v metráži (odvineme Vám z cívky potřebnou délku a dodáme zboží ve svazku). Bužírka lana je transparentní či barevná, tyto informace jsou k dispozici u každého konkrétního výrobku. U kotevní techniky platí, že každá dílčí kategorie, tedy i Poplastovaná lanka, v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. Sortimentní nabídka Poplastovaných lanek se dále nedělí a ani zde nenajdete filtru. Důvod je prostý, v takovém malém počtu filtr není nutný a Vy i tak snadno a rychle naleznete, co hledáte.
Standardní varianty Poplastovaných lanek skladujeme, většinu nabízených položek Vám dodáme obratem. Ceny, technické informace a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů.
Jako specializovaný prodejce kotevní techniky Vám nabízíme nadstandardně široký sortiment Poplastovaných lanek, prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí Vaše firma či dílna, Poplastovaná lanka Vám dodáme obratem kamkoliv. V Českých Budějovicích máme prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Kotevní techniku můžete zakoupit přímo i bez realizace objednávky přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může trvat o něco déle. Pokud v sekci Poplastovaná lanka nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu, vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Lano ocelové ČSN 024320, pozinkované a poplastované Lano ocelové ČSN 024320, pozinkované a poplastované detail