www.ferospoj.cz :: Třmen s kladkou vysokozátěžový, žárově pozinkovaný (25.05.2024 - 01:56)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Třmen s kladkou vysokozátěžový, žárově pozinkovaný

Žárově pozinkovaný vysokozátěžový třmen s kladkou je ocelový šekl. Je vyrobený z kované a žárově pozinkované oceli. Je vhodný pro použití v páru. Třmen s kladkou je určený pro vysokou zátěž, nabízíme ho s nosností 3 000 kg a 4 000 kg. Použít je lze v dílně, ve skladu, garáži, výrobní hale, obchodě atd.

Prodej žárově pozinkovaných vysokozátěžových třmenů s kladkou je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Třmen s kladkou vysokozátěžový, žárově pozinkovaný naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!