www.ferospoj.cz :: Řetězy nerezové (18.06.2024 - 03:49)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Řetězy nerezové

Nerezové řetězy jsou další specifickou součástí katalogu Řetězy, manipulační technika, respektive nákupního oddělení Kotevní, upevňovací technika.
Najdete zde pouze Nerezové řetězy, které jsou určeny pro projekty, kdy je řetěz trvale umístěn do náročného prostředí. Ne vždy se jedná pouze o venkovní použití (studny, bazény, lodě...), nerezové řětězy je nutné používat i v interiérových aplikacích, například v potravinářském či chemickém průmyslu. Nabízíme Vám několik typů nerezových řetězů - uzlované i svařované, s krátkým či dlouhým článkem. U kotevní techniky platí, že každá dílčí kategorie, tedy i Nerezové řetězy, v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. Sortimentní nabídka Nerezových řetězů se dále nedělí a ani zde nenajdete filtru. Důvod je prostý, v takovém malém počtu filtr není nutný a Vy i tak snadno a rychle naleznete, co hledáte.
Standardní varianty Nerezových řetězů skladujeme, většinu nabízených položek Vám dodáme obratem. Ceny, technické informace a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů.
Jako specializovaný prodejce kotevní techniky Vám nabízíme nadstandardně široký sortiment Nerezových řetězů, prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí Vaše firma či dílna, Nerezové řetězy Vám dodáme obratem kamkoliv. V Českých Budějovicích máme prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Kotevní techniku můžete zakoupit přímo i bez realizace objednávky přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může trvat o něco déle. Pokud v sekci Nerezové řetězy nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu, vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Řetěz z nerez oceli A4, DIN 766, krátký článek Řetěz z nerez oceli A4, DIN 766, krátký článek detail Řetěz dlouhý článek DIN 763/5685C, nerez A4 Řetěz dlouhý článek DIN 763/5685C, nerez A4 detail Řetěz uzlovaný DIN 5686, nerez A4 Řetěz uzlovaný DIN 5686, nerez A4 detail