www.ferospoj.cz :: Řetězy plastové (18.06.2024 - 04:36)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Řetězy plastové

Plastové řetězy jsou další specifickou součástí katalogu Řetězy, manipulační technika, respektive nákupního oddělení Kotevní, upevňovací technika.
Najdete zde pouze řetězy, které jsou vyráběny z plastu. Plastové řetězy jsou určeny zejména pro vymezování prostorů v pracovních halách, případně u venkovních ploch. Proto se plastovým řetězům také často říká řetězy bezpečnostní. U kotevní techniky platí, že každá dílčí kategorie, tedy i Plastové řetězy, v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. Sortimentní nabídka Plastových řetězů se dále nedělí a ani zde nenajdete filtru. Důvod je prostý, v takovém malém počtu filtr není nutný a Vy i tak snadno a rychle naleznete, co hledáte.
Standardní varianty Plastových řetězů skladujeme, většinu nabízených položek Vám dodáme obratem. Ceny, technické informace a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů.
Jako specializovaný prodejce kotevní techniky Vám nabízíme nadstandardně široký sortiment Plastových řetězů, prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí Vaše firma či dílna, Plastové řetězy Vám dodáme obratem kamkoliv. V Českých Budějovicích máme prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Kotevní techniku můžete zakoupit přímo i bez realizace objednávky přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může trvat o něco déle. Pokud v sekci Plastové řetězy nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu, vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Řetěz plastový bezpečnostní Řetěz plastový bezpečnostní detail