www.ferospoj.cz :: Řetězy ostatní (18.06.2024 - 04:56)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Řetězy ostatní

Řetězy ostatní jsou další specifickou součástí katalogu Řetězy, manipulační technika, respektive nákupního oddělení Kotevní, upevňovací technika.
Název kategorie je určitým kompromisem z hlediska obsahu. Naším cílem bylo na speciální kategorii agregovat produktové karty, které prezentují vysokopevnostní řetězy, zkoušené řetězy a další speciální výrobky určené pro nejnáročnější aplikace - do vazáků, pro zdvihání a manipulaci břemen v průmyslu a těžkém strojírenství. Výrobky v této části katalogu jsou ověřeny atestem či speciální zkouškou. U kotevní techniky platí, že každá dílčí kategorie, tedy i Řetězy ostatní, v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. Sortimentní nabídka Řetězů ostatních se dále nedělí a ani zde nenajdete filtru. Důvod je prostý, v takovém malém počtu filtr není nutný a Vy i tak snadno a rychle naleznete, co hledáte.
Standardní varianty Řetězů ostatních skladujeme, většinu nabízených položek Vám dodáme obratem. Ceny, technické informace a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů.
Jako specializovaný prodejce kotevní techniky Vám nabízíme nadstandardně široký sortiment Řetězů ostatních, prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí Vaše firma či dílna, Řetězy ostatní Vám dodáme obratem kamkoliv. V Českých Budějovicích máme prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Kotevní techniku můžete zakoupit přímo i bez realizace objednávky přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může trvat o něco déle. Pokud v sekci Řetězy ostatní nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu, vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Řetěz ozdobný lustrový, povrchově upravený Řetěz ozdobný lustrový, povrchově upravený detail Řetěz kotevní s ráčnou jednodílný s háky, komaxitovaný Řetěz kotevní s ráčnou jednodílný s háky, komaxitovaný detail Řetěz kotevní s ráčnou dvoudílný, komaxitovaný Řetěz kotevní s ráčnou dvoudílný, komaxitovaný detail