www.ferospoj.cz :: Třmen rovný typ D, nerez A4 (25.05.2024 - 00:40)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Třmen rovný typ D, nerez A4

Třmen rovný, typ D je vyroben z nerezové oceli A4, která poskytuje lepší odolnost proti korozi z důvodu použití přísad molybdenu. Díky tomu je třmen použitelný v náročných podmínkách. Montážní třmen pro kotvení nákladů disponuje různou nosností, je nutné vzít v úvahu použitý řetěz či lano a typu úvazu. Pohybuje se od desítek kilogramů po několik stovek. Třmeny slouží především jako spojovací článek. Součástí třmenu ve tvaru písmene D je pojistný kolík. Používají se například ke spojení mezi lanem (popruhem, pásem) a hákem, nebo zajišťuje spojení řetězu s ocelovým lanem navijáku. Použití nalezne v dílně, na stavbě, ve výrobní hale, v průmyslu i v garáži.

Prodej nerezových třmenů typ D pro uzamčení řetězu je realizován v několika rozměrových variantách a o různé nosnosti od 60 do 1 800 kg. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Třmen rovný typ D, nerez A4 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!