www.ferospoj.cz :: Třmen obloukový typ Omega, nerez A4 (25.05.2024 - 01:11)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Třmen obloukový typ Omega, nerez A4

Třmen obloukový typ Omega je vyroben z nerazavějící oceli A4, která zaručuje větší odolnost proti korozi. Třeny se proto dají použít v interiéru i exteriéru například v dílně, na stavbě, ve výrobní hale. Obloukový třmen se používá jako součást různých systémů řetězů. Abychom vyhověli vašemu projektu, nabízíme tyto třmeny s nosností od 60 kg do 1 800 kg a různých množstevních baleních. Součástí třmenu je pojistný kolík.

Prodej obloukových nerezových třmenů ve tvaru Omega je realizován v několika rozměrových variantách od 4 mm do19 mm. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Třmen obloukový typ Omega, nerez A4 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!