www.ferospoj.cz :: Stahovák dvojramenný, NEO tools (10.08.2022 - 22:21)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Stahovák dvojramenný, NEO tools

Dvojramenný stahovák na ložiska s otočným čepem, výrobce NEO tools. Speciální konstrukce stahováku umožňuje demontáž valivých ložisek o vnitřním průměru od 14 do 38 mm z souosých systémů. Díky kolíku je možné se stahovákem otáčet.

Prodej dvojramenných stahováků je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Stahovák dvojramenný, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!