www.ferospoj.cz :: Kovové tkaniny, sítě (25.06.2022 - 18:15)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kovové tkaniny, sítě

Kovové tkaniny a sítě jsou další specifickou součástí katalogu Hospodářská pletiva, respektive nákupního oddělení Pletiva, plotové systémy.
I u této kategorieplatí, že každá dílčí kategorie, tedy i Kovové tkaniny a sítě, v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. Najdete zde kovové tkaniny z ocelových drátů různých dimenzí. Tkaniny (nebo chcete-li, technická síta) jsou tkané, dráty jsou položeny v určitých vzálenostech od sebe, od toho se odvíjí následná velikost oka. Velmi jemné tkaniny se často používají jako filtrační síta, hrubší tkaniny lze použít jako výplně v různorodých zámečnických projektech.

Sortimentní nabídka Kovových tkanin a sítí se odvíjí od těchto aspektů:

 • materiál – nerez, ocel
 • povrchová úprava – bez úpravy; zinek / poplastováno; zinek bílý galvanický; žárový zinek
 • průměr vnější – 0,9 až 2,3 mm
 • šířka / hloubka – 60 až 1 200 mm
 • tl. – 0,125 až 3,15 mm
 • průměr / rozměr vnitřní – 300 až 493 mm
 • průměr / průřez – 0,04 až 2,5 mm
 • výška – 1 00 až 2 500 mm
 • délka – 493 až 50 000 mm
 • typ / druh – drátěná síta, pletiva, pletiva chovatelská, pletiva průmyslová, příslušenství k svařovaným sítím
 • norma – normy (DIN, ISO či ČSN, pro jeden typ šroubu můžou v ekvivalenci existovat všechny tři typy národních či evropských norem)

Standardní varianty Kovových tkanin a sítí skladujeme, většinu nabízených položek Vám dodáme obratem. Ceny, technické informace a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů.
Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme nadstandardně široký sortiment Kovových tkanin a sítí, prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí Vaše firma či dílna, Kovové tkaniny a sítě Vám dodáme obratem kamkoliv. V Českých Budějovicích máme prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Zboží můžete zakoupit přímo i bez realizace objednávky přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může trvat o něco déle. Pokud v sekci Kovové tkaniny a sítě nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu, vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Síť svařovaná pozinkovaná, potažená zeleným PVC Síť svařovaná pozinkovaná, potažená zeleným PVC detail Síť svařovaná pozinkovaná Síť svařovaná pozinkovaná detail Tkanina kovová se čtvercovými oky, NEREZ 1.4301, ČSN 15 3110 Tkanina kovová se čtvercovými oky, NEREZ 1.4301, ČSN 15 3110 detail
Tkanina kovová se čtvercovými oky, pozinkovaná, ČSN 15 3110 Tkanina kovová se čtvercovými oky, pozinkovaná, ČSN 15 3110 detail Tkanina Rabicová, výška 1000 mm, drát FE pr. 0,8 mm Tkanina Rabicová, výška 1000 mm, drát FE pr. 0,8 mm detail Pletivo pozinkované, nezapletené, ČSN 15 3152, Pletivo pozinkované, nezapletené, ČSN 15 3152, "kátrovací" detail
Tkanina se čtvercovými oky, bez povrchové úpravy ( Tkanina se čtvercovými oky, bez povrchové úpravy ("černá"), ČSN 15 3110 detail Pletivo rabicové, pozinkované Pletivo rabicové, pozinkované detail Tkanina kovová ČSN 17240, nerez 1.4301, formát Tkanina kovová ČSN 17240, nerez 1.4301, formát detail