www.ferospoj.cz :: Snap šekl s otočným okem, nerez A4 (18.06.2024 - 04:51)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Snap šekl s otočným okem, nerez A4

Snap šekl s otočným okem je vyroben z nerezové oceli A4 (AISI 316). Dobrou odolnost proti korozi má z důvodu použití přísad molybdenu. Tím jsou snap šekly použitelné i v náročných podmínkách. Šekl je kovaný z vysoce odolné nerezové oceli. Je užitečný pro jakékoliv použití, které vyžaduje uvolnění zatížením. Nejčástěji je využíván pro kluzné spoje lanových soustav a prvků.

Prodej nerezových snap šeklů je realizován v několika rozměrových variantách. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Snap šekl s otočným okem, nerez A4 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!