www.ferospoj.cz :: Naviják s ocelovým lankem, TOPEX (18.06.2024 - 05:41)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Naviják s ocelovým lankem, TOPEX

Naviják s ocelovým lankem od výrobce TOPEX je manuální naviják fungující na principu ráčnového mechanismu s možností aretace. Využití nalezne například na staveništích či v řemeslnických a kutilských dílnách. Jednotlivé varianty se liší maximální nosností a maximální výškou zdvihu (tj. délkou ocelového lanka). Certifikace CE zaručuje soulad s evropskými bezpečnostními normami.

Prodej navijáků TOPEX je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Naviják s ocelovým lankem, TOPEX naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!