www.ferospoj.cz :: Kočka jeřábová s řetězovým převodem pro manipulaci s břemeny, komaxitovaná (18.06.2024 - 03:42)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kočka jeřábová s řetězovým převodem pro manipulaci s břemeny, komaxitovaná

Kočka jeřábová s řetězovým převodem pro manipulaci s břemeny je vyrobena z legované oceli v povrchové úpravě KOMAXIT v červené barvě. Ve spojení s lanem nebo řetězem se používá ke zvedání a spouštění břemen. Pojezdová kočka na traverzu disponuje nastavitelnou šíři svorníku a litinovými koly s ložisky. Maximální nosnost kočky je 3 tuny.

Prodej jeřábových koček s řetězovým převodem je realizován v několika rozměrových variantách. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kočka jeřábová s řetězovým převodem pro manipulaci s břemeny, komaxitovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!