www.ferospoj.cz :: Kladka univerzální s třmenem, pozinkovaná (25.05.2024 - 00:31)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kladka univerzální s třmenem, pozinkovaná

Univerzální pozinkovaná kladka s třmenem je jednoduchá kladka se závěsem v podobě třmenu. Robustní závěs je vyroben z pozinkované oceli. Kladka je litinová, barevně lakovaná a je určena pro ocelová lana. Díky masivní konstrukci je kladka určena i pro zvedání těžkých břemen, nabízíme je v s nosností 250 kg až 1 000 kg (1t). Použít je lze v dílně, ve skladu, garáži, výrobní hale, obchodě atd.

Prodej univerzálních pozinkovaných kladek s třmeny je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kladka univerzální s třmenem, pozinkovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!