www.ferospoj.cz :: Kladka stavební zednická s okem, lakovaná (18.06.2024 - 04:11)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kladka stavební zednická s okem, lakovaná

Kladka stavební zednická s okem, lakovaná je vyrobena z oceli. Pro vyšší odolnost vůči otěru je komaxitově nalakována. Kladku lze zavěsit na oko. Poslouží jako přenosné nářadí pro montážní a zednické práce při zvedání a tažení břemen o hmotnosti až 450 kg ruční silou tahem konopného nebo polyamidového lana.

Kladka je dodávána v červené nebo zelené barvě. Barvu nelze vybrat, bude dodána podle aktuální disponibilní zásoby!

Prodej červeně lakovaných zednických stavebních kladek s okem je realizován v několika rozměrových variantách. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kladka stavební zednická s okem, lakovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!