www.ferospoj.cz :: Kladka s okem a nylonovou cívkou, pozinkovaná (18.06.2024 - 05:10)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kladka s okem a nylonovou cívkou, pozinkovaná

Pozinkovaná kladka s okem a nylonovou cívkou je kladka určená především k zavěšení textilních lan a provazů. Skládá se z pouzdra z galvanicky pozinkované zinkové slitiny a nylonové cívky. Kladka má pevný neotočný závěs ve formě oka. Použít se dá v domácnosti, dílně, garáži atd. V naší nabídce naleznete kladky s okem a nylonovou cívkou s nosností od 120 kg do 400 kg v různých velikostech a množstevních baleních.

Prodej pozinkovaných kladek s oky a nylonovou cívkou je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kladka s okem a nylonovou cívkou, pozinkovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!