www.ferospoj.cz :: Kladka s okem a nylonovou cívkou, dvojitá, pozinkovaná (25.05.2024 - 01:26)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kladka s okem a nylonovou cívkou, dvojitá, pozinkovaná

Ocelová kladka s okem a dvěma cívkami. Cívky jsou vyrobeny z nylonu. Pevný neotočný závěs v podobě oka a samotné pouzdro kladky jsou z oceli. Dvojité kladky s pevným okem jsou vhodné i pro manipulaci s břemeny, nabízíme je s nosností od 100 kg do 300 kg. Použít je lze v dílně, ve skladu, garáži, výrobní hale, obchodě atd.

Prodej ocelových kladek s okem a dvojitou cívkou je realizován v několika rozměrových variantách a  různé nosnosti. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kladka s okem a nylonovou cívkou, dvojitá, pozinkovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!