www.ferospoj.cz :: Kladka otočná s kovovou cívkou, nikl-mosaz (25.05.2024 - 01:24)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kladka otočná s kovovou cívkou, nikl-mosaz

Otočná nikl-mosazná kladka s kovovou cívkou je jednoduchá otočná kladka. Cívka je vyrobena z poniklované a pomosazené oceli. Otočný závěs v podobě oka ve tvaru D a samotné pouzdro kladky jsou ze zinkové slitiny. Použít se dá v domácnosti, dílně, garáži atd. V naší nabídce naleznete otočné kladky s okem a kovovu cívkou s nosností od 25 kg do 160 kg v různých velikostech a množstevních baleních.

Prodej otočných nikl-mosazných kladek s oky a kovovými cívkami je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kladka otočná s kovovou cívkou, nikl-mosaz naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!