www.ferospoj.cz :: Kladka ocelová s otočným hákem, pozinkovaná (18.06.2024 - 03:59)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kladka ocelová s otočným hákem, pozinkovaná

Kladka s otočným hákem je vyrobena z oceli s galvanickým pozinkováním. Tuto kladku s ocelovou cívkou naleznete u nás v několika variantách. Jednotlivé varianty se od sebe liší nosností či délkou, viz výše. Pokud si, ale ani tak nevyberete, navštivte naši nabídku kladek a kladkostrojů. Použít ji lze pro manipulační techniku, zvedání břemen nebo tam, kde je ji potřeba.

Prodej kladek s otočným hákem je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kladka ocelová s otočným hákem, pozinkovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!