www.ferospoj.cz :: Kladka ocelová, s dělenými bočnicemi, lakovaná (18.06.2024 - 05:36)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kladka ocelová, s dělenými bočnicemi, lakovaná

Ocelové kladky s dělenými bočnicemi a děleným závěsem se vyrábějí z litiny oceli a jsou lakované černým nebo červeným lakem. Kladky mají litinové cívky. V technické praxi můžeme kladky využít u nejrůznějších mechanismů, od zavěšení hodinového závaží až po velká zdvihadla, stavební, důlní a těžební stroje. Kladky můžete využít také pro napínání drátů elektrického vedení nebo vypínání plachtoví na jachtách.

Prodej ocelové kladky je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Ocelové kladky můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení. U maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízené ocelové kladky s dělenými bočnicemi Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kladka ocelová, s dělenými bočnicemi, lakovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!