www.ferospoj.cz :: Kladka nylonová se šroubem (25.05.2024 - 00:20)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kladka nylonová se šroubem

Nylonová kladka se šroubem je jednoduchá závěsná kladka. Závěs kladky tvoří pozinkovaný ocelový svorník. Cívka je sklolaminátová. Nylonová kladka se závěsným svorníkem je určena pro lana z přírodních materiálů. Kladka je vhodná i pro těžší břemena, její nosnost je 150 kg. Použít ji lze v dílně, ve skladu, garáži, výrobní hale, obchodě atd. 

Prodej nylonových kladek se šroubem je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kladka nylonová se šroubem naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!