www.ferospoj.cz :: Kladka nylonová s otočným okem (24.05.2024 - 23:57)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kladka nylonová s otočným okem

Nylonová kladka s otočným okem je kladka určená pro lana z přírodních materiálů. Kladku tvoří bočnice z galvanicky pozinkované oceli. Samotná cívka o průměru 50 mm je vyrobena z nylonu. Součástí kladky je i ocelový otočný závěs ve tvaru oka. Využití nalezne při manupulaci s materiálem a při zvedání těžších břemen ve skladu, dílně, garáži nebo třeba na lodi. Je vhodné ji kombinovat pouze s lany z přírodních materiálů průměrů 6 až 8 mm. Nosnost kladky je 80 kg. Otočné kladky nabízíme po jednotlivých kusech nebo jako výhodnější balení po 10 kusech.

Prodej nylonových kladek s otočnými oky je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kladka nylonová s otočným okem naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!