www.ferospoj.cz :: Kladka nylonová dělená (18.06.2024 - 04:37)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kladka nylonová dělená

Dělená nylonová kladka je jednoduchá kladka s pevným závěsem. Závěs kladky je dělený a je vyroben z galvanicky pozinkované oceli. Cívka je nylonová. Dělená nylonová kladka je určena pro lana z přírodních materiálů. Nylonové kladky s děleným závěsem lze použít v dílně, ve skladu, garáži, výrobní hale, obchodě atd. Nosnost kladky je 80 kg.

Prodej dělených nylonových kladek je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kladka nylonová dělená naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!