www.ferospoj.cz :: Kladka nerezová s mosazným ložiskem a okem, nerez A4 (16.07.2024 - 23:05)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kladka nerezová s mosazným ložiskem a okem, nerez A4

Kladka nerezová s mosazným ložiskem a okem je vyrobena z nerezové oceli A4 (AISI 316). Ocel kvality A4 dobře odolává korozi, protože se k její výrobě používá přísad molybdenu a díky tomu je kladka použitelná i v náročných podmínkách. Jednoduchá kladka ke zvedání břemen se využije v dílně, garáži apd.

Prodej nerezových kladek s okem je realizován v několika rozměrových variantách a různé nosnosti. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kladka nerezová s mosazným ložiskem a okem, nerez A4 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!