www.ferospoj.cz :: Kladka montážní pro vysoká zatížení s třmenem, lakovaná (25.05.2024 - 00:22)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kladka montážní pro vysoká zatížení s třmenem, lakovaná

Lakovaná montážní kladka s třmenem pro vysoká zatížení je ocelová vysokopevnostní montážní kladka. Odklápěcí bočnice jsou z lakovaného plechu. Kladka má otočný závěs v podobě třmenu, který je stejně jako rolna vyroben ze zušlechtěné oceli. Díky své pevnosti je kladka vhodná pro velmi těžké provozy. Je určena pro ocelová lana a nabízíme ji s nosností od 2 000 kg do 15 000 kg. Použít je lze v dílně, ve skladu, garáži, výrobní hale, obchodě atd.

Prodej lakovaných montážních kladek s třmenem pro vysoká zatížení je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kladka montážní pro vysoká zatížení s třmenem, lakovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!