www.ferospoj.cz :: Kladka litinová s okem dvojitá, černý lak (18.06.2024 - 03:35)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kladka litinová s okem dvojitá, černý lak

Dvojitá litinová kladka s okem, černý lak, je dvojitá kladka s pevným závěsem. Kladka je vyrobena z tvárné litiny CGG 40 splňující německou technickou normu DIN 1692. Pevný závěs v podobě oka ve tvaru písmene O je taktéž vyroben z litiny. Povrch kladky je nalakován černou barvou. Dvojité litinové kladky s pevným okem jsou vhodné i pro manipulaci s těžšími břemeny, proto je nabízíme s nosností od 100 kg do 300 kg. Použít je lze v dílně, ve skladu, garáži, výrobní hale, obchodě atd.

Prodej dvojitých litinových kladek s okem je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kladka litinová s okem dvojitá, černý lak naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!