www.ferospoj.cz :: Kladka kovová s hákem nebo vrutem, pozinkovaná (18.06.2024 - 04:45)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kladka kovová s hákem nebo vrutem, pozinkovaná

Pozinkovaná kovová kladka s hákem nebo vrutem je jednoduchá ocelová kladka. Je vyrobena z galvanicky pozinkované oceli a má závěs buď v podobě háku nebo vrutu. Kovové kladky jsou vhodné i pro manipulaci s různými břemeny, proto je nabízíme s nosností od 40 kg do 100 kg. Použít je lze v dílně, ve skladu, garáži, výrobní hale, obchodě atd.

Prodej pozinkovaných kovových kladek s hákem nebo vrutem je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kladka kovová s hákem nebo vrutem, pozinkovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!