www.ferospoj.cz :: Kladka litinová dělená, pozinkovaná (18.06.2024 - 04:45)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kladka litinová dělená, pozinkovaná

Pozinkovaná dělená litinová kladka je jednoduchá litá kladka. Závěs kladky je dělený a je vyroben z galvanicky pozinkované oceli. Samotná cívka je z litiny a je vhodná pro kabely a ocelová lana. Dělené litinové kladky s pevným závěsem jsou vhodné i pro manipulaci s těžšími břemeny, proto je nabízíme s nosností od 150 kg do 350 kg. Použít je lze v dílně, ve skladu, garáži, výrobní hale, obchodě atd.

Prodej pozinkovaných dělených litinových kladek je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kladka litinová dělená, pozinkovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!